Gmina Niechlów

Od 1 listopada obowiązki sekretarza naszej gminy będzie pełniła związana od wielu lat z samorządem, a dotychczas Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Danuta Nuckowska-Ciulak. Pomocna, życzliwa i zaangażowana w pracę socjalną na rzecz drugiego człowieka, pomagając rodzinom i podopiecznym GOPS wychodzić z trudnych sytuacji życiowych. Od niedawna sprawuje także nadzór nad funkcjonowaniem Klubu Seniora w Żuchlowie.

Natomiast wraz z pierwszym dniem października swoją pracę na stanowisku dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury rozpoczął Paweł Pachuta. Od początku swojej drogi zawodowej, związany z działalnością kulturalną. Doświadczenie zdobywał pracując m.in. w Gminnym Ośrodku Kultury w Białołęce, Centrum Kultury Polkowice oraz Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie. Doświadczony samorządowiec, Mistrz Polski w tańcu towarzyskim, uczestnik Mistrzostw Świata, instruktor, koordynator zajęć dla młodzieży i dorosłych oraz dyplomowany instruktor tańca sportowego.

Naszym pracownikom życzymy niegasnącego zapału, energii i nowych pomysłów służących rozwojowi naszego samorządu i gminy.

244433950_1008449673059762_8122566593469172996_n