Gmina Niechlów

Przy Gminnym Ośrodku Kultury pojawił się pojemnik serce, do którego zbierane będą plastikowe nakrętki. Pomysłodawczynią tej inicjatywy była jedna z mieszkanek naszej gminy - Mariola Bieniek.
- Od dłuższego czasu sama jeździłam i odbierałam nakrętki od mieszkańców naszej gminy, którzy chętnie je zbierali dla potrzebujących. Pomyślałam, że dobrze by było, gdyby taki pojemnik był ogólnodostępny, gdzie każdy i o każdej porze może wrzucić zebrane nakrętki - mówi.
Wspólnie z zastępcą wójta Michałem Frąckowiakiem wrzuciła pierwsze nakrętki i tym samym dno naszego pojemnika zostało zapełnione.
- Cieszę się, że mieszkańcy zwracają się do nas z takimi pomysłami. Pomysłami, które niosą pomoc potrzebującym. Pani Mariola jako pomysłodawczyni pierwsza wybierze osobę, dla której przekażemy pierwszy zapełniony pojemnik. Wierzę, że to serce choć stalowe pomoże niejednej, potrzebującej osobie. - mówi zastępca wójta.

img_1758

img_1756

img_1755