Gmina Niechlów

Szanowni Państwo,

W imieniu prof. Marcina Wiącka, Rzecznika Praw Obywatelskich oraz Fundacji Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych, Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Biura Kryminalnego Komendy Głównej Policji i Związku Stowarzyszeń Alzheimer Polska serdecznie zapraszamy do udziału w naszej corocznej konferencji poświęconej osobom z zespołem otępiennym.

W tym roku będziemy omawiać temat zaginięć wśród osób starszych, szczególnie osób żyjących z chorobą Alzheimera. Konferencja odbędzie się 13 września br. w godz. 11.00 – 15.00 w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich, al. Solidarności 77 w Warszawie, w formule hybrydowej.

Ze względu na bardzo ograniczoną ilość miejsc na sali konferencyjnej, zapraszamy do udziału online.

Szczegółowy program wraz z linkiem do transmisji: LINK

Wydarzenie kierujemy w szczególności do opiekunów  osób z zespołem otępiennym, pracowników domów opieki, placówek służby zdrowia, funkcjonariuszy Policji, straży gminnej/miejskiej, straży pożarnej oraz wszystkich, którym ten temat jest bliski.

Transmisja internetowa konferencji stwarza możliwość uczestniczenia w większym gronie osób, komentowania wypowiedzi ekspertów, podjęcia dyskusji o tym jak zwiększyć bezpieczeństwo chorujących w Państwa miejscowości. Dlatego gorącą zachęcamy do podjęcia trudu zorganizowania spotkania lokalnego.

Zgłoszenie spotkania lokalnego prosimy przesłać do 31 sierpnia br. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

W zgłoszeniu prosimy podać:

- nazwę miejscowości,

- nazwę miejsca, gdzie spotkanie się odbędzie,

- dane osoby zgłaszającej oraz osoby odpowiedzialnej za organizację wraz z adresem mailowym i nr telefonu,

- ile osób będzie uczestniczyć (opcjonalnie).

KLAUZULA INFORMACYJNA